Poloha

  • Objekt pensionu & cukrárny & bufetu Slunečnice se nachází na severu Čech v CHKO Jizerské hory. Leží v centru horského střediska Desná v Jizerských horách vzdáleného 12 km od Harrachova.
  • Pension leží v centru Desné přímo na hlavní silnici E65 vedoucí z Prahy přes Turnov, dále do Tanvaldu, Desné a odtud na hraniční přechod s Polskem v Harrachově.

Adresa:

Krkonošská 496

468 61 Desná v Jiz. horách

 

Slunečnice

Z adresy:
 

Souřadnice (GPS):

Severní šířka: 50°45'12.37"N
Východní délka: 15°18'53.37"E

 

Jak se k nám dostanete?

Autem:
Objekt pensionu leží přímo na hlavní silnici E65 v centru Desné v Jizerských horách. Pokud jedete ve směru od Prahy, pension leží po pravé straně cca 300 m od cedule označující začátek obce Desná. Pokud přijíždíte ve směru od Harrachova (od hraničního přechodu s Polskem), pension bude po vaší levé straně.

Autobusem:
Objekt pensionu leží cca 200 m od autobusové zastávky "Desná centrum". Pokud jedete směrem od Prahy (Turnov, Jablonec, Tanvald), jděte po výstupu z autobusu zpět proti směru jízdy cca 200 m a pension bude po vaší levé straně. Pokud jedete od Harrachova, jděte po výstupu z autobusu dále ve směru jízdy cca 200 m. Pro vyhledávání spoje na internetu (www.idos.cz) zadejte "Desná centrum".

Vlakem:
Vlaková zastávka "Desná" se nachází cca 500 m od objektu pensionu. Po výstupu z vlaku jděte směrem do centra města (místně nazývaného "Desná-křižovatka"). Až dojdete na velkou křižovatku s hlavní silnicí E65 Praha-Harrachov, podívejte se doprava - 50 m od křižovatky stojí budova pensionu (při levé straně vozovky).